Je online sex nevěra?

Nevěra už dávno není tématem, o kterém se veřejně nemluví. Mnozí lidé se k ní dokonce hrdě hlásí, a to s pocitem, jako by neměli na vybranou, chtějí-li být po sexuální stránce spokojení. Dá se za nevěru označit jen sex s jiným člověkem než partnerem, nebo jsou její hranice mnohem širší?

Na začátku každého vztahu by si měli partneři stanovit striktní pravidla, která budou jejich vztah definovat. Včetně sexuální stránky samozřejmě. Cokoli, co bude nad rámec takové „dohody”, je podle ní nevěra. Záleží tak na páru.

„Je to jednoduché. Zatímco pro někoho může být zcela normální flirtovat před partnerem s někým jiným, pro jiného to může být hotová katastrofa. Proto je důležité, aby si partneři jasně promluvili o svých očekáváních ve vztahu a o tom, co všechno jsou v jeho rámci schopni tolerovat,”

Jedním z velkých problémů mnoha vztahů je fakt, že lidé chybně zobecňují některá fakta a berou je tak, že platí pro všechny stejně. Tak to ale nefunguje. Zatímco některé páry se striktně drží známé klasiky, jiné mají volnější hranice a uznávají v partnerství různé zajímavosti – včetně sledování porna nebo kybernetického sexu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *